Tower of Saviors

Bulmaca
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 161 MB
  • Version 14.1
  • Dil Türkçe
  • Firma Mad Head Limited
Bulmaca oyunları kategorisinde yer alan Tower of Saviors oyununa ücretsiz sahip olmanız mümkündür.

Bulmaca oyunları kategorisinde yer alan Tower of Saviors oyununa ücretsiz sahip olmanız mümkündür.

Oyunumuz Mad Head Limited şirketi tarafından geliştirilen Tower of Saviors oyununda sizde kendi yerinizi muhteşem bir oyun deneyimi yaşayın. TOS'ta, bir tanesi alemde barış getiren bir Summoner seçilirsiniz. Bir Summoner olarak, efsanevi geçmişe sahip canavarları toplamak ve savaşlardan kazanılan kazanımları kullanmak ve farklı zorlukların 600'den fazla aşamasına meydan okumak için Runestones'ı çözme becerilerini geliştirmelisin. Saviors Kulesi tamamen ücretsizdir.

Summoners, nadir kartlar çizmek, Stamina'yı geri getirmek ve Stok limitini genişletmek için Diamonds'u satın alabilir. Gizli kalmış nesneleri bulmak için ipuçlarını kaçırmamanız gerekir. Tower of Saviors İOS işletim sistemine sahip akıllı mobil cihazınıza ücretsiz indirerek oyunu oynamaya başlayabilirsiniz. En iyi bulmaca oyunları arasına giren ve oyuncular tarafından oldukça beğenilen ve indirilen Tower of Saviors oyununda karakterini seç ve oyuna başla.

Çok farklı bir oyun hikayesine sahip olan ve oyuna çok farklı bir tema katan Tower of Saviors oyunu sizlere eğlenebileceğiniz derece de bir oyun zevki sunacaktır. Sizde bu oyunu indirerek oynamaya başlayabilirsiniz. 

Tower of Saviors indir
DİĞER SÜRÜMLER